کوکا کولا ماشین کمپانی الکتریکی هیجان انگیز

کوکا کولا: ماشین کمپانی الکتریکی هیجان انگیز دنیای خودرو

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات در آستانه جدایی , برانکو-ربیع‌خواه

 با بازگشت نوراللهی به پرسپولیس، ربیع‌خواه دیگر جایی در خط میانی سرخپوشان ندارد. 

در آستانه جدایی , برانکو-ربیع‌خواه

برانکو-ربیع خواه؛ در آستانه جدایی

عبارات مهم : جدایی

با بازگشت نوراللهی به پرسپولیس، ربیع خواه دیگر جایی در خط میانی سرخپوشان ندارد.

به گزارش خبرآنلاین؛ محسن ربیع خواه هنوز یکی از بازیکنان موردعلاقه برانکو است که سرمربی پرسپولیس در دیدارهای تدارکاتی پیش فصل هم از او به جای کامیابی نیای مصدوم استفاده کرده. برانکو در آخر هر فصل بازیکنانی که هماهنگ با کارکرد تیمی او نبوده اند کنار می گذارد ولی ربیع خواه با وجود سطح نه چندان بالایی که فصل گذشته از خودش نشان داد از پرسپولیس جدا نشد.

در آستانه جدایی , برانکو-ربیع‌خواه

البته جذب شایان مصلح و بازگشت محمد انصاری به سمت چپ خط دفاع نشان می داد که کار او سخت تر از فصل قبل خواهد بود؛ با این وجود مصدومیت کمال کامیابی نیا و موافقت نشدن با اتمام زودهنگام سربازی احمد نورالهی باعث شد تا برانکو چندی دیگر هم بازیکن موردعلاقه اش را به کار بگیرد. با توجه به پر شدن ظرفیت پست دفاع چپ قرمزها تنها شانس ربیع خواه حضور در خط هافبک است.

اگر نورالهی تا آخر نیم فصل اول اجازه حضور در پرسپولیس را نداشته باشد ربیع خواه جانشین کامیابی نیا در پست هافبک تدافعی خواهد بود. بازگشت نورالهی به پرسپولیس احتمال حضور ربیع خواه را در ترکیب پرسپولیس کم و کم تر می کند؛ و باید منتظر اجرایی شدن روند کاری برانکو باشیم. بازیکنی که با ساختار و هارمونی تیم همخوانی نداشته باشد محکوم به جدایی خواهد بود.

 با بازگشت نوراللهی به پرسپولیس، ربیع‌خواه دیگر جایی در خط میانی سرخپوشان ندارد. 

واژه های کلیدی: جدایی | بازگشت | برانکو | پرسپولیس | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs