کوکا کولا ماشین کمپانی الکتریکی هیجان انگیز

کوکا کولا: ماشین کمپانی الکتریکی هیجان انگیز دنیای خودرو

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری انتقاد امیرمحمد زند از کم‌سوادی بازیگران

امیرمحمد زند گفت:‌ بازیگران در همه جای دنیا به مطالعه و تحقیق مشغول هستند ولی بازیگران ما هنگامی که جلوی دوربین حاضر می‌شوند تازه راجع به نقش و دیالوگ‌هایی که د

انتقاد امیرمحمد زند از کم‌سوادی بازیگران

انتقاد امیرمحمد زند از کم سوادی بازیگران

عبارات مهم : تئاتر

امیرمحمد زند گفت: بازیگران در همه جای دنیا به مطالعه و تحقیق مشغول هستند ولی بازیگران ما هنگامی که جلوی دوربین حاضر می شوند تازه راجع به نقش و دیالوگ هایی که دارند می پرسند و صرفا تبدیل به دستگاه دیالوگ گو در بازی شده است اند.

به گزارش میزان، امیرمحمد زند راجع به اوضاع بازیگری در حال حاضر اظهار کرد: متاسفانه تا زمانی که بازیگران و صورت های معروف ما سواد کافی نداشته باشند اوضاع تغییری نمی کند، بازیگران در همه جای دنیا به مطالعه و تحقیق مشغول هستند ولی بازیگران ما هنگامی که جلوی دوربین حاضر می شوند تازه راجع به نقش و دیالوگ هایی که دارند می پرسند و صرفا تبدیل به دستگاه دیالوگ گو در بازی شده است اند. کسی که دیالوگ می گوید با کسی که بازیگری می کند تفاوت دارد، هنگامی که یک شخص در نقطه صفر بازیگری واقع شده است است و می درخشد می گویند چقدر بازیگر خوبی است در حالی که کار خاصی نکرده است.

او در خصوص نیاز امروز سینمای کشور عزیزمان ایران ادامه داد: در سینمای امروز ما نیاز به بازیگری داریم که معلومات و تحلیل درست داشته باشد، بازیگرانی که نقش خود را تحلیل کنند و در مرحله بعد بخواهند در دیالوگ ها دخل و تصرف داشته باشند بسیار کم هستند.

زند به ورود بازیگران سینما و سوپراستار به تئاتر اشاره کرد و توضیح داد: از هنگامی که بیکاری ها شروع شد بازیگران صورت به سمت تئاتر کشیده شدند. و علاوه بر این بازی در عرصه تئاتر هم یک اعتبار فرهنگی به آن ها می دهد و هم وارد این عرصه می شوند که از بیکاری نجات پیدا کنند.

این بازیگر سینما در خصوص بازیگران صورت و غیره صورت تصریح کرد: من بازیگری را به صورت و غیر صورت تقسیم نمی کنم. آل پاچینو هم می تواند سینما، تلویزیون و تئاتر کار کند و همین طور همه بازیگران می توانند در عرصه های متفاوت کار کنند. این که مخاطب جهت دیدن بازیگر صورت به تئاتر کشیده و باعث چرخش اقتصادی تئاتر شود خوب است ولی به شرط این که دچار شعارزدگی و شو آف نشویم و به خاطر خود هنر کار کنیم، ولی متاسفانه ما راه غلط را پیش گرفته ایم یعنی اول خود را پیش از بازی کردن و دیده شدن اثر مطرح می کنیم بعد به اصل ماجرا می پردازیم و این صحیح نیست.

انتقاد امیرمحمد زند از کم‌سوادی بازیگران

واژه های کلیدی: تئاتر | سینما | بازیگر | سینمای | بازیگری | امیرمحمد | بازیگران | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs