کوکا کولا ماشین کمپانی الکتریکی هیجان انگیز

کوکا کولا: ماشین کمپانی الکتریکی هیجان انگیز دنیای خودرو

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی واکنش شرکت نفت به بیانات وکیل بابک زنجانی

شرکت ملی نفت کشور عزیزمان ایران اعلام کرد: با وجود وعده متعدد شرکای خارجی بابک زنجانی مبنی بر پرداخت حدود ۲میلیارد یورو بدهی او به شرکت ملی نفت ایران، هنوز هیچ

واکنش شرکت نفت به بیانات وکیل بابک زنجانی

واکنش شرکت نفت به بیانات وکیل بابک زنجانی

عبارات مهم : ایران

شرکت ملی نفت کشور عزیزمان ایران اعلام کرد: با وجود وعده متعدد شرکای خارجی بابک زنجانی مبنی بر پرداخت حدود ۲میلیارد یورو بدهی او به شرکت ملی نفت ایران، هنوز هیچ پرداختی صورت نگرفته است.

به گزارش ایلنا، یکی از اتهامات پرونده بابک زنجانی که از سال ۱۳۹۴ گشوده شده، به فروش نفت مربوط می شود که با وجود وعده متعدد شرکای خارجی او مبنی بر پرداخت حدود ۲ میلیارد یورو بدهی او به شرکت ملی نفت ایران، هنوز هیچ پرداختی صورت نگرفته است.

واکنش شرکت نفت به بیانات وکیل بابک زنجانی

نمایندگان شرکت ملی نفت کشور عزیزمان ایران در سال های گذشته جهت دریافت مطالبات این شرکت از آقای زنجانی بارها در جلسات مکرر حضور پیدا کرده و به سفرهای متعددی رفتند، ولی آنها نه تنها هیچ گام مثبتی در این زمینه بر نداشتند، بلکه تلاش در طولانی کردن پروسه مذاکرات و پرداخت بدهی داشته و دارند.

شرکت ملی نفت کشور عزیزمان ایران همچنین در آخرین اقدام، علاوه بر این که در تاریخ ۲۰ تیرماه ۹۷ شماره حساب های متعددی را جهت دریافت مطالباتش به شرکای خارجی این مجرم نفتی اعلام کرد به همراه هیئتی متشکل از دستگاه های ذی ربط به بانک های خارجی که شرکای خارجی آقای زنجانی جهت افتتاح حساب یکسان عنوان کرده بودند مراجعه، ولی به محض هماهنگی های انجام شده، آنها بلافاصله اقدام به عوض کردن بانک کردند. ضمن این که شرایطی که شرکای خارجی این مجرم نفتی اعلام کردند مورد قبول بانک ها واقع نشد.

شرکت ملی نفت کشور عزیزمان ایران اعلام کرد: با وجود وعده متعدد شرکای خارجی بابک زنجانی مبنی بر پرداخت حدود ۲میلیارد یورو بدهی او به شرکت ملی نفت ایران، هنوز هیچ

گفتنی هست، رسول کوهپایه زاده، وکیل مجرم نفتی در گفت وگویی با یکی از رسانه ها مدعی شده است است: «شرکای خارجی موکلم به دوستان ما در شرکت ملی نفت کشور عزیزمان ایران اعلام کردند که با توجه به شرایط فعلی یا شما، یک بانک معتبری که مورد قبول خودتان است اعلام کنید که این شرایط را بپذیرد و حساب یکسان باز کنید که ما در همانجا حساب باز کنیم، یا این که در بانکی که ما اعلام می کنیم حضور یابیم و آن حساب باز و امکان انتقال وجه فراهم شود. از این عنوان زیاد از یک ماه می گذرد و شرکت ملی نفت کشور عزیزمان ایران نه خودش توانسته بانک خارجی معرفی کند که بتواند قرارداد فیمابین را اجرایی و عملیاتی کند و نه پاسخی به شرکای خارجی داده است.»

واژه های کلیدی: ایران | خارجی | بابک زنجانی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs